Příslušenství

Dodáváme příslušenství - nabíječe standardní s nabíjecí charakteristikou Wa a Wsa Pulse, nabíječe vysokofrekvenční s nabíjecí charakteristikou IUIa, systémy centrálního dolévání baterií ( AQ ), systémy nucené cirkulace elektrolytu ( Airmatic - EUW ), bateriové konektory REMA, ANDERSON a SCHALTBAU.

Dále dodáváme - monitoring trakčních baterií, výroba demineralizované vody a plnící vozíky, přípravky na výměnu trakčních baterií v manipulační technice, válečkové dráhy a stoly pro nabíjecí stanice, nosiče trakčních baterií, atd..

 • Nabíječe MIDATRON vysokofrekvenční

  Nabíječe vysokofrekvenční s nabíjecí charakteristikou IUIa a nabíjecí dobou 7 - 8 hod..

 • Nabíječe MIDATRON MTB / MTT

  Nabíječe řady MTB s nabíjecí charakteristikou Wa a nabíjecí dobou 10 - 2 hod., nabíječe řady MTT s nabíjecí charakteristikou Wsa Pulse a nabíjecí dobou 7 - 8 hod..

 • Systém dolévání AQ

  Systém centrálního plnění trakčních baterií destilovanou resp. demineralizovanou vodou - systém složen z plovákových zátek, systému propojovacích hadiček, filtru, průtokoměru a rychlospojky. Výhody - rychlá doba plnění, správná výška hladiny ve všech článcích, snížení nákladů na obsluhu a prodloužení životnosti baterií.

 • Systém Airmatic / EUW

  Systém nucené cirkulace elektrolytu při nabíjení. Výhody - zkrácení doby nabíjení, možnost zařazení mezidobíjení při provozu manipulační techniky, prodloužení životnosti trakční baterie, snížení spotřeby demivody, atd.. Použití nabíječe se vzduchovou pumpou.

 • Bateriové konektory a příslušenství

  Bateriové konektory zn. REMA, ANDERSON a SCHALTBAU. Vývodové kabely, kabelové spojky a šrouby. Náhradní díly pro servis trakčních baterií. Sada hustoměr + teploměr pro základní kontrolu baterie.

 • Monitoring trakčních baterií

  Systém pro monitorování kyselinové a gelové ( VRLA ) trakční baterie. Sleduje - výkonnost baterie, zamezuje poškození baterie. Poskytovaná data zdokonalují údržbu a vedou k zvýšení využití baterie a úsporám nákladů.

 • Plnící vozík a výroba demivody

  Plnící vozík o objemu 35 litrů s elektrickou pumpou ( pohon - baterie 12V ) s adaptérem na BPS a AFS plnění. Plnící vozík o objemu 40 a 80 litrů s vodní pumpou na 220V. Výrobník demivody podle požadavku a potřeb zákazníka.

 • Manipulační přípravky pro výměnu baterií

  Přípravky pro výměnu baterií druhým vysokozdvižným vozíkem. Přípravky dodáváme podle požadavku - způsob výměny, rozměr a hmotnost baterie. Přípravky s atestem.

 • Válečkové dráhy

  Válečkové dráhy pro boční výměnu trakčních baterií, parametry drah podle požadavku. Válečkové dráhy pro nabíjecí místa v nabíjecí stanici včetně ocelových stolů s přípravou pro umístění nabíječů a připojení na vzduchotechniku.

 • Výměna trakčních baterií o velké hmotnosti

  Zařízení pro manipulaci ( Battery Tugger ) bezpečně vyměňuje a ukládá baterie. Výměnné zařízení elektromagnetické nebo s manuálním ovládáním ( manuální pro menší flotily s bateriemi o velké hmotnosti ). Minimalizuje se manipulační doba - vyšší využití techniky.

 • Nosiče trakčních baterií

  Dodáváme nosiče s kvalitní povrchovou úpravou odolnou proti působení elektrolytu - sintrovaný PU. Nosiče v rozměrech podle norem DIN skladem, průběžně doplňováný stav. Ostatní nosiče jsou dodávány v termínu 2-3 týdny.